Жорсткий диск WD Ultrastar DC HC530 WUH721414ALE6L4 14 ТБ 6L4 SATA
Відео 2 |
WD Ultrastar DC HC530 WUH721414ALE6L4 14 ТБ 6L4 SATA 14 ТБ 6L4 SATA 14 ТБ SAS |
|
Серія жорстких дисків HC500 з гелієвим наповненням.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Ultrastar DC HC530 WUH721414ALE6L4 14 ТБ 6L4 SATA
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Western Digital CAP HC530 14TB 512MB SATA Ult 512E SE DC WUH721414ALE6L4 - | 1 326 zł |
HGST Ultrastar DC HC530 WUH721414ALE6L4 - 14TB - Dysk twardy - 0F31284 - S | 1 478 zł |
Dysk serwerowy WD Ultrastar DC HC530 14TB 3.5'' SATA III (6 Gb/s) (0F31284 | 1 386 zł |
Western Digital 14TB Ultrastar® DC HC530 - 0F31284, Hard Drive 0F31284 | 1 634 zł |
Dysk twardy Western Digital Ultrastar DC HC530 3.5'' HDD 14TB 7200RPM SATA | 1 490 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації WD Ultrastar DC HC530 WUH721414ALE6L4
Ціни на WD Ultrastar DC HC530 WUH721414ALE6L4 |
---|---|---|---|---|
WD Ultrastar DC HC530 WUH721414ALE6L4 14 ТБ 6L4 SATA | від 1 326 zł | 8 пропозицій | ||
WD Ultrastar DC HC530 WUH721414AL5204 14 ТБ SAS | від 1 785 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →