Проєктор Viewsonic X100-4K
Відео 14Фото 18 |
Передовий LED-проєктор для домашнього кінотеатру з можливістю відображення понад 1 млрд відтінків кольору в дійсній роздільній здатності 4К (3840х2160 пікселів). Модель розгортає зображення на екранах проекційних калібру від 40 до 200 дюймів по діагоналі. LED-джерело світла в основі конструкції Viewsonic X100-4K має експлуатаційний ресурс понад 30 тис. годин і характеризується високою піковою яскравістю 2900 LED-люмен.
Привід масштабування та фокусування у моделі моторизований. Також автоматично налаштовується зсув об'єктиву корекція трапецієподібних спотворень в діапазоні 40 ° по вертикалі. Для покращення видимості темних сцен у моделі реалізована фірмова технологія Dynamic Black, а плавність промальовування високодинамічних сюжетів забезпечує технологія Frame Interpolation. Шум від вентилятора охолодження під капотом пристрою не перевищує 20 дБ.
Управління роботою проєктора може здійснюватись зі смартфона, в т.ч. за допомогою голосових команд через віртуальних підмайстрів Google Assistant та Amazon Alexa. Звук передбачається виводити на зовнішню акустику, для чого передбачаються оптичний аудіовиход та 3.5-міліметровий міні-джек. HDMI-порти в інтерфейсному полку моделі налічують 4 шт. Вони доповнені одним USB 3.0 та VGA-роз'ємом.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Viewsonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Viewsonic.
Купити Viewsonic X100-4K
Viewsonic X100-4K UHD projektor kina domowego LED 4K 2900 lumenów Rec 709 | 8 785 zł |
ViewSonic X100-4K PJ-VIE-052 | 8 945 zł |
Viewsonic X100-4k Projector Czarny One Size / EU Plug | 9 105 zł |