Проєкційний екран Elite Screens Saker Tension 221x125
Відео 7 |
Elite Screens Saker Tension 221x125 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elite Screens 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elite Screens.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elite Screens Saker Tension 221x125
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Elite Screens SKT100XHW-E24 Saker Tab Tension rzutnik kina domowego z siln | 3 852 zł |
Ekran do projektora Elite Screens SKT100XHW-E24 | 3 899 zł |
Elite Screens Saker Tab-Tension 100" SKT100UHW-E24 | 5 619 zł |
Elite Screens SKT100XHW-E12 Saker Tab Tension rzutnik kina domowego z siln | 3 722 zł |
Ekran do projektora Elite Screens SKT100XHW-E12 | 3 699 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості проєкційного екрана Elite Screens Saker Tension 221x125:
- Управління за допомогою комп'ютера порт RJ45
- Модель може поставляється з корпусом білого або чорного кольору.
Модификації Elite Screens Saker Tension 221x125
Ціни на Elite Screens Saker Tension 221x125 |
---|---|---|---|---|
Elite Screens Saker Tension 221x125 | від 3 699 zł | 5 пропозицій | ||
Elite Screens Saker Tension 244x137 | від 3 230 zł | 4 пропозиції | ||
Elite Screens Saker Tension 266x149 | від 4 312 zł | 3 пропозиції | ||
Elite Screens Saker Tension 259x162 | від 4 712 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →