Проєктор Viewsonic X11-4K
Фото 35 |
Короткофокусний смарт-проєктор дозволяє транслювати контент на великому екрані з мобільних гаджетів по мережі Wi-Fi. Модель обладнана яскравим LED-джерелом світла із заявленим терміном служби понад 30 тис. годин. Картинку проєктор виводить у максимальній роздільній здатності 4К - 3840х2160 пікселів. При цьому підтримується відображення HDR-контенту з кінематографічної передачі кольорів (125 % простору Rec.709).
Відповідно чіткій і барвистій картинці забезпечується звуковий супровід трансляцій, за що у відповіді пара вбудованих динаміків від Harman Kardon сумарною потужністю 16 Вт. Viewsonic X11-4K здатний проєктувати зображення з розмірами діагоналі 100 дюймів на відстані 1.77 м від стіни. Режим відображення картинки налаштовується автоматично - модель здатна похвалитися миттєвим автоматичним фокусуванням, корекцією трапецоїдних спотворень по горизонталі та вертикалі, регулювання зображення по чотирьох кутах. У проекторі передбачається 16 ГБ вбудованої пам'яті, є картридер, два порти USB A, один USB-C, пара HDMI-роз'ємів версії 2.0. На верхній майданчик корпусу пристрою винесено багатофункціональну ручку управління, а для перенесення проєктора передбачається міцна ручка. Водночас модель дуже стильно виглядає.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Viewsonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Viewsonic.
Купити Viewsonic X11-4K
Усі ціни 6 →ViewSonic X11-4K Full HD 2400 LM 3840 x 2160 px Projektor | 6 455 zł |
ViewSonic X11-4K - Raty 0 | 6 535 zł |
Projektor ViewSonic X11-4K LED 4KUHD 2400LL HDR HDMI USB-C Wifi | 6 661 zł |
Viewsonic X11-4k Projector Posrebrzany | 6 780 zł |
ViewSonic X11-4K Projektor, 3840 x 2160 4K UHD, 1 000 ANSI Lumen | 6 455 zł |
ViewSonic X11-4K - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkoma | 7 169 zł |