Намет Vaude Campo Grande XT 4P
Фото 7 |
Vaude Campo Grande XT 4P
Призначення:трекінговий
Кількість місць:4
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:4.8 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Vaude Campo Grande XT 4P
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Vaude Uni Campo Grande XT 4P namiot 4-osobowy terakota jeden rozmiar 14227 | 1 658 zł |
Vaude Tents Campo Grande Xt Tent Czerwony 4 Places | 1 473 zł |
VAUDOVaude Campo Grande XT 4P namiot dla 4 osób - zsuwany zielony brak 142 | 1 408 zł |
Vaude Tents Campo Grande Xt Tent Zielony 4 Places | 1 467 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →