Літня шина Triangle EffeXSport TH202 245/50 R18 104Y
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Triangle EffeXSport TH202 245/50 R18 104Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle EffeXSport TH202 245/50 R18 104Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GOMME PNEUMATICI TRIANGLE 245/50 R18 104Y EFFEX SPORT CBPTH20224K18YFJ | 516 zł |
Triangle Effexsport TH202 (245/50 R18 104Y) CBPTH20224K18YFJ | 438 zł |
Opona Triangle 245/50R18 TH202 104Y XL RG - opony terenowe CBPTH20224K18YF | 295 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →