Моторне мастило Toyota Engine Oil Fuel Economy 5W-30 5 л (08880-80845)
Toyota Engine Oil Fuel Economy 5W-30 5L |
|
Оригінальна моторна олія Toyota, рекомендована для всіх типів бензинових та дизельних двигунів внутрішнього згоряння. Продукт допускається використовувати як мастильний матеріал в двигунах з турбонаддувом і системами каталізаторів (CAT). Toyota Engine Oil Fuel Economy 5W-30 5L - енергозберігаюча олія з розрахунком на економію палива та збільшені міжсервісні інтервали заміни. Продукт виготовляється із суміші синтетичних базових олій та збалансованої композиції присадок, які забезпечує чистоту внутрішніх деталей двигуна, запобігають утворенню шламових відкладень, захищають елементи мотора від зносу.
Низька в'язкість олії 5w-30 гарантує збереження належної плинності та забезпечує впевнений запуск силового агрегату за низьких негативних температур. Мастильний матеріал відповідає всім суворим вимогам, які пред'являються до мастил для легкових автомобілів Toyota. Як правило, моторне масло випускається в літровій пластиковій банці або каністрі сірого кольору 5-літрового об'єму.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toyota 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toyota.
Купити Toyota Engine Oil Fuel Economy 5W-30 5 л
Усі ціни 6 →Toyota Fuel Economy 5W30 5L Olej silnikowy Oryginał | 139 zł |
Oe Toyota 5W30 5L Zestaw Filtrów Toyota Aygo 1.0 1KR-FE | 240 zł |
Oe Toyota 5W30 5L +filtry Toyota Auris 1.6 1.33 1NR-FE | 245 zł |
100 Olej Toyota Fuel Economy 5W30 5L | 139 zł |
Olej Filtry Toyota Corolla E12 1.4 1.6 | 240 zł |
Olej Toyota 5W30 Fuel Economy 5L Syntetyczny Do Benzyny Oryginal | 185 zł |