Блок живлення Thermaltake Litepower RGB Litepower RGB 650W
Відео 4Фото 7 |
Thermaltake Litepower RGB Litepower RGB 650W 550 Вт650 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermaltake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermaltake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermaltake Litepower RGB Litepower RGB 650W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Thermaltake Zasilacz Zasilacz Thermal PS-LTP-0650NHSANE-1 | 435 zł |
Thermaltake Zasilacz Litepower RGB 650W KZTTKZ6LITERGB0 | 224 zł |
Thermaltake Zasilacz Litepower RGB 650W 49492 | 237 zł |
Thermaltake Zasilacz Litepower RGB 650W 49492 | 224 zł |
THERMALTAKE Litepower RGB 650W PS-LTP-0650NHSANE-1 | 248 zł |
Відеоогляди
Модификації Thermaltake Litepower RGB
Ціни на Thermaltake Litepower RGB |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Litepower RGB Litepower RGB 550W | від 206 zł | 6 пропозицій | ||
Thermaltake Litepower RGB Litepower RGB 650W | від 224 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →