Спальний мішок The North Face Blue Kazoo
The North Face Blue Kazoo |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог The North Face 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі The North Face.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити The North Face Blue Kazoo
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
THE NORTH FACE Kazoo Śpiwór Banff Niebieski Cyna Szary Jeden rozmiar NF0A5 | 1 537 zł |
Śpiwór The North Face Blue Kazoo banff blue/tin grey | WYSYŁKA W 24H | 30 | 1 359 zł |
ŚPIWÓR GOLD KAZOO ECO-CITRINE YELLOW-TIN GREY | 750 zł |
The North Face kazoo Śpiwór Forest Shade/Tin Grey jeden rozmiar NF0A52E24L | 1 622 zł |
ще 5 пропозицій
Модифікація моделі:
- Модель Blue Kazoo — довжина мішка 183 см, ширина в плечах 73 см, ширина в ногах 55 см, вага 1.08 кг
- Модель Blue Kazoo Long — довжина мішка 198 см, ширина в плечах 75 см, ширина в ногах 57 см, вага 1.19 кг
- У моделей з літерою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
РекомендуємоПорівняти в таблиці →