Духова шафа Teka HLC 8400
Фото 6 |
Teka HLC 8400 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Купити Teka HLC 8400
Усі ціни 37 →Komfort Piekarnik Teka hlc 8400 wh | 2 699 zł |
Piekarnik TEKA HLC 8400 WH Elektryczny Biały A+ | 2 349 zł |
Piekarnik TEKA HLC 8400 WH Elektryczny Biały A+ | 2 379 zł |
Piekarnik Teka HLC 8400 SM | 2 499 zł |
Парове очищення поверхні HydroClean
Компактна й багатофункціональна духова шафа Teka HLC 8400 від одного з провідних виробників побутового і сантехнічного обладнання. Невелика висота духовки (455 мм) дозволяє без проблем розмістити її в ніші меблевої шафи при дефіциті вільного місця на кухні, а по функціональності вона дасть фору багатьом повнорозмірним моделям. Електропіч належить до лінійки приладів SurroundTemp, що забезпечують максимально рівномірний розподіл тепла під час приготування страв на різних рівнях. Зовнішня частина пристрою забезпечена інноваційним покриттям Slippery, на якому не залишаються сліди від пальців. Внутрішня камера об'ємом 44 л має глянсове емалеве покриття Crystal Clean, яке легко очищається від жиру та бруду в режимі парового очищення HydroClean. За тришаровими відкидними дверцятами відкривається простір з 3-рівневим хромованими напрямними та телескопічними напрямними для верхньої решітки. Духовка обладнана потужною 3-кВт нагрівальною системою з турборежимом, відкидним максі-грилем та системою теплової конвекції.
Зроблено в Іспанії
Прилад оснащений скляною сенсорною панеллю з двоколірним LED-екраном, а також 2 фіксованими регуляторами вибору функцій та налаштування температури нагріву в діапазоні від 50 °C до 250 °C. Модель отримала 9 комплексних режимів приготування, включають швидке розігрівання, розморожування, приготування піци та ECO-режим. Користувачеві також доступний режим готування на парі, що стає можливим при опціонній покупці спеціального набору дек SteamBox. Безпеку і комфорт кулінарних експериментів забезпечує вбудований термостат, таймер, захист від дітей, протектор для захисту від опіків грилем і функція автоматичного відключення. Модель комплектується глибокою 50-мм декою. Електроприлад виготовлений на заводі Teka в Іспанії, відповідає класу енергоспоживання А+ і європейським нормативам екології. На вибір покупця представлені моделі білого, чорного, сірого і коричневого кольору.