Сковорідка Tefal Family Day B5660653 28 см
Фото 3 |
Tefal Family Day B5660653 |
|
Thermo-Signal показує оптимальну температуру для початку приготування.
Підходить для всіх видів плит, крім індукційних.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Family Day B5660653 28 см
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia TEFAL Family Day B5660653 28 cm | 120 zł |
Patelnia TEFAL Family Day 28 cm B56606 | 132 zł |
Patelnia TEFAL Family Day B5660653 28 cm | 120 zł |
Tefal Damily Day 28 Cm Frying Pan Czarny B5660653 | 105 zł |
TEFAL Family Day, Patelnia, 28 cm, B56606 | 105 zł |
Модификації Tefal Family Day B5660653
Ціни на Tefal Family Day B5660653 |
---|---|---|---|---|
Tefal Family Day B5660453 24 см | від 90 zł | 3 пропозиції | ||
Tefal Family Day B5660553 26 см | від 100 zł | 3 пропозиції | ||
Tefal Family Day B5660653 28 см | від 105 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →