Ящик для інструменту Stanley FatMax 1-95-616
Фото 8 |
Stanley FatMax 1-95-616 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax 1-95-616
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
STANLEY FATMAX Organizer do przechowywania skrzynek narzędziowych z wytrzy | 190 zł |
Stanley Stanley Skrzynka fatmax 23' szara | 232 zł |
Stanley Skrzynka narzędziowa S1-95-616 | 190 zł |
Skrzynka STANLEY fatmax, 23' | 197 zł |
Модификації Stanley FatMax 1-95-616
Ціни на Stanley FatMax 1-95-616 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax 1-95-615 | від 185 zł | 3 пропозиції | ||
Stanley FatMax 1-95-616 | від 190 zł | 4 пропозиції | ||
Stanley FatMax 1-95-617 | від 209 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →