Зварювальний інвертор STAMOS S-MMA 140Z (10021381)
Фото 5 |
STAMOS S-MMA 140Z |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог STAMOS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі STAMOS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити STAMOS S-MMA 140Z
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stamos Germany S-MMA 140Z spawarka elektrodowa IGBT 140 A Hot Start 8 m sp | 429 zł |
Stamos Germany Spawarka inwertorowa MMA IGBT z funkcją Hot Start 140 A Spa | 382 zł |
Spawarka Mma 140A przewód 8m Stamos S-mma 140Z Solidna i Wydajna | 388 zł |
Spawarka MMA - IGBT - 140 A - cykl pracy 60 - przewód 8 m | 359 zł |
Spawarka inwertorowa MMA IGBT Hot Start 140A | 392 zł |
Spawarka inwertorowa MMA IGBT z funkcją Hot Start 140 A | 391 zł |
Spawarka Mma 140A przewód 8m Stamos S-mma 140Z | 387 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →