Falownik spawalniczy STAMOS S-MMA 140Z (10021381)
Zdjęcia 5 |
STAMOS S-MMA 140Z |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog STAMOS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele STAMOS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup STAMOS S-MMA 140Z
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stamos Germany S-MMA 140Z spawarka elektrodowa IGBT 140 A Hot Start 8 m sp | 429 zł |
Stamos Germany Spawarka inwertorowa MMA IGBT z funkcją Hot Start 140 A Spa | 382 zł |
Spawarka MMA - IGBT - 140 A - cykl pracy 60 - przewód 8 m | 359 zł |
Spawarka inwertorowa MMA IGBT Hot Start 140A | 392 zł |
Spawarka inwertorowa MMA IGBT z funkcją Hot Start 140 A | 391 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →