Falownik spawalniczy STAMOS S-MULTI 51P (10020016)
Wideo 1Zdjęcia 7 |
STAMOS S-MULTI 51P |
|
Obejmuje uchwyt TIG (8 m), uchwyt elektrody (8 m), przecinak (8 m), przewód masowy (8 m), tulejki zaciskowe (1,6, 2 i 2,4 mm), dysze (4, 5 i 6 mm), zawór ciśnieniowy , manometr, końcówki (2 szt.), uchwyty plazmowe (2 szt.).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog STAMOS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele STAMOS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup STAMOS S-MULTI 51P
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stamos spawarka kombi WIG TIG MMA przecinarka plazmowa inwerter 180 A 230 | 1 999 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne - TIG 180 A - CUT 50 A - MMA - PRO | 1 949 zł |
Spawarka Wielofunkcyjna Tig Mma Plasma Stamos 10020016 2016 S-multi 51P | 1 878 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne S-MULTI 51P TIG+MMA+PLAZMA PRO SERIES 180A | 1 840 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne S-MULTI 51P TIG+MMA+PLAZMA PRO SERIES 180A | 2 006 zł |
Spawarka Wycinarka Stamos S-multi 51P 10020016 | 1 878 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →