USB-флешка Silicon Power Jewel J80 8 ГБ (SP008GBUF3J80V1T)
Відео 2Фото 7 |
Silicon Power Jewel J80 8Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Silicon Power Jewel J80
Ціни на Silicon Power Jewel J80 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Jewel J80 8 ГБ | від 60 zł | 3 пропозиції | ||
Silicon Power Jewel J80 16 ГБ | від 32 zł | 6 пропозицій | ||
Silicon Power Jewel J80 32 ГБ | від 30 zł | 11 пропозицій | ||
Silicon Power Jewel J80 64 ГБ | від 39 zł | 5 пропозицій | ||
Silicon Power Jewel J80 128 ГБ | від 64 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →