Холодильник Sharp SJ-FTB01ITXWF білий
Sharp SJ-FTB01ITXWF білий білий сріблястий |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sharp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sharp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sharp SJ-FTB01ITXWF білий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sharp Chłodziarko-zamrażarka SJ-FTB01ITXWF-EU HWSHALK2GTXWFEU | 1 058 zł |
Sharp Chłodziarko-zamrażarka SJ-FTB01ITXWF-EU 115724 | 1 129 zł |
Sharp Chłodziarko-zamrażarka SJ-FTB01ITXWF-EU 115724 | 1 058 zł |
Модификації Sharp SJ-FTB01ITXWF
Ціни на Sharp SJ-FTB01ITXWF |
---|---|---|---|---|
Sharp SJ-FTB01ITXWF білий | від 1 058 zł | 3 пропозиції | ||
Sharp SJ-FTB01ITXLF сріблястий | від 1 083 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →