Lodówka Sharp SJ-FTB01ITXWF biały
Sharp SJ-FTB01ITXWF biały biały srebrny |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sharp 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sharp.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sharp SJ-FTB01ITXWF biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sharp Chłodziarko-zamrażarka SJ-FTB01ITXWF-EU HWSHALK2GTXWFEU | 1 058 zł |
Lodówka SHARP SJ-FTB01ITXWF-EU 145cm Biała | 1 100 zł |
Sharp Chłodziarko-zamrażarka SJ-FTB01ITXWF-EU 115724 | 1 129 zł |
Lodówka SHARP SJ-FTB01ITXWF-EU 145cm Biała | 1 100 zł |
Sharp Chłodziarko-zamrażarka SJ-FTB01ITXWF-EU 115724 | 1 058 zł |
Modyfikacje Sharp SJ-FTB01ITXWF
Ceny na Sharp SJ-FTB01ITXWF |
---|---|---|---|---|
Sharp SJ-FTB01ITXWF biały | od 1 058 zł | 5 oferty | ||
Sharp SJ-FTB01ITXLF srebrny | od 1 083 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →