Lodówka Sharp Karakuri SJ-WX830ABK czarny
Zdjęcia 30 |
Sharp Karakuri SJ-WX830ABK czarny |
|
Komora wielotemperaturowa z regulacją temperatury od -18 ° C do + 3 ° C
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sharp 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sharp.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sharp Karakuri SJ-WX830ABK czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sharp SJ-WX830A-BK chłodziarko-zamrażarka Side-by-side czarne szkło | 19 949 zł |
Chłodziarko-zamrażarka SHARP SJ-WX830A-BK Zapytaj o Rabat! - (22) 877 77 7 | 19 999 zł |
Chłodziarko-zamrażarka Sharp SJ-WX830A-BK OD RĘKI + prezent oczyszczacz Sh | 19 990 zł |
Chłodziarko-zamrażarka SHARP SJ-WX830A-BK Zapytaj o Rabat! - (22) 877 77 7 | 19 999 zł |
Modyfikacje Sharp Karakuri SJ-WX830ABK
Ceny na Sharp Karakuri SJ-WX830ABK |
---|---|---|---|---|
Sharp Karakuri SJ-WX830AWH biały | od 19 999 zł |
Sharp Karakuri SJ-WX830ABK czarny | od 19 949 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →