Блендер Sencor SBU 7874RD червоний
Фото 19 |
Sencor SBU 7874RD |
|
Шість програм подрібнення продуктів, включаючи можливість зберігання в вакуумі.
Автоматичне визначення встановленої чаші і вакуумної насадки.
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SBU 7874RD червоний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Blender kielichowy SENCOR SBU 7874RD (Sportowy/Próżniowy) + 2 bidony w kom | 582 zł |
Blender kielichowy Sencor SBU 7874RD | 601 zł |
Sencor SBU 7874RD 1,5l 2 butelki Jednostka wytwarzająca próżnię | 549 zł |
Blender kielichowy SENCOR SBU 7874RD (Sportowy/Próżniowy) + 2 bidony w kom | 576 zł |
Sencor SBU 7874RD 1,5l 2 butelki Jednostka wytwarzająca próżnię | 549 zł |
Sencor SBU 7874RD Blender próżniowy | 600 zł |
Програми:
- смузі (50 секунд) використання з шейкером
- екстра смузі (60 секунд) використання з основною чашею
- борошно і горіхи (70 секунд) використання з основною чашею
- суп і соте (140 секунд) використання з основною чашею
- живильний коктейль (70 секунд) використання з шейкером
- подрібнення льоду (60 секунд) використання з основною чашею
Модификації Sencor SBU 7874RD
Ціни на Sencor SBU 7874RD |
---|---|---|---|---|
Sencor SBU 7871GR бірюзовий | від 599 zł | 9 пропозицій | ||
Sencor SBU 7870GG зелений | від 599 zł | 6 пропозицій | ||
Sencor SBU 7876GD золотистий | від 599 zł | 7 пропозицій | ||
Sencor SBU 7877CH золотистий | від 599 zł | 8 пропозицій | ||
Sencor SBU 7875RS рожевий | від 579 zł | 8 пропозицій | ||
Sencor SBU 7872BL синій | від 599 zł | 6 пропозицій | ||
Sencor SBU 7873VT фіолетовий | від 599 zł | 7 пропозицій | ||
Sencor SBU 7874RD червоний | від 549 zł | 8 пропозицій | ||
Sencor SBU 7878BK чорний | від 599 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →