Спальний мішок Sea To Summit Venture VTI Womens Reg (STS AVT1-WR)
Відео 2Фото 8 |
Sea To Summit Venture VTI Womens Reg 170x74 см183x76 см |
|
Двостороннє розстібання.
Розрахований на зріст до 183 см.
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sea To Summit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sea To Summit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sea To Summit Venture VTI Womens Reg
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Śpiwór damski Sea to Summit Venture VnI blue | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA Z | 1 000 zł |
Śpiwór Sea to Summit Venture VtI - Women's Regular Kolor: niebieski | 913 zł |
Відеоогляди
Габарити внутрішнього простору:
- Внутрішнє коло в області грудей: 152 см
- Внутрішнє коло в області стегон: 152 см
- Внутрішнє коло в області ніг: 122 см
Модификації Sea To Summit Venture VTI Womens Reg
Ціни на Sea To Summit Venture VTI Womens Reg |
---|---|---|---|---|
Sea To Summit Venture VTI Womens Reg | від 913 zł | 3 пропозиції | ||
Sea To Summit Venture VTI Womens Long | від 4 459 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →