Спальний мішок Sea To Summit Trailhead ThII Reg (STSATH-2-R)
Sea To Summit Trailhead ThII Reg |
|
Розрахований на зріст до 183 см.
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sea To Summit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sea To Summit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sea To Summit Trailhead ThII Reg
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sea to Summit Śpiwór niebieski regularny S4021 | 573 zł |
Śpiwór Sea to Summit Trailhead ThII | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT | 730 zł |
Sea To Summit Trailhead Thii Sleeping Bag Niebieski Regular / Left Zipper | 631 zł |
Габарити внутрішнього простору:
- Внутрішнє коло в області грудей: 155 см
- Внутрішня окружність в області стегон: 136 см
- Внутрішнє коло в області ніг: 103 см
- У моделей з буквою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з буквою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
РекомендуємоПорівняти в таблиці →