Оперативна пам'ять Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1G44AB0-CWE
Samsung M471A1G44AB0-CWE 2133 МГц CL15 2666 МГц CL19 3200 МГц CL22 3200 МГц CL22 M471A1G44AB0 3200 МГц CL22 M471A1K43DB1 3200 МГц CL22 M471A1K43EB1 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1G44AB0-CWE
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
M471A1G44AB0-CWE Samsung 8GB PC4-3200AA DDR4-3200MHz SO-DIMM Memory | 79 zł |
✅ 3x Samsung 8GB 1Rx16 PC4-3200AA DDR4 3200 SODIMM M471A1G44AB0-CWE RAM La | 240 zł |
Samsung 8GB DDR4 3200 MHz PC4-25600 SODIMM Laptop Memory RAM (M471A1G44AB0 | 96 zł |
Samsung 8GB DDR4 3200 MHz PC4-25600 SODIMM Laptop Memory RAM (M471A1G44AB0 | 120 zł |
Samsung DDR4 8GB 3200MHz PC4-25600 Laptop SODIMM Memory Ram M471A1G44AB0-C | 88 zł |
NEW Samsung 8GB DDR4 3200MHz PC4-25600 Laptop SODIMM Memory Ram M471A1G44A | 86 zł |
Модификації Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb
Ціни на Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1K43BB0-CPB | від 76 zł | 3 пропозиції | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1K43CB1-CTD | від 84 zł | 4 пропозиції | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1G44BB0-CWE | від 75 zł | 2 пропозиції | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1G44AB0-CWE | від 79 zł | 6 пропозицій | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1K43DB1-CWE | від 75 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1K43EB1-CWE | від 92 zł | 4 пропозиції |
Рекомендуємо