Оперативна пам'ять Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1K43BB0-CPB
Samsung M471A1K43BB0-CPB |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1K43BB0-CPB
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung 8GB DDR4 2133MHz PC4-17000 Laptop SODIMM Memory Ram M471A1K43BB0-C | 76 zł |
New Samsung 8GB DDR4 2133MHZ PC4-17000 Laptop SODIMM Memory Ram M471A1K43B | 78 zł |
Samsung 16GB (2X 8GB) DDR4 2133MHZ PC4-17000 SODIMM Memory Ram M471A1K43BB | 140 zł |
Модификації Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb
Ціни на Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1K43BB0-CPB | від 76 zł | 3 пропозиції | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1K43CB1-CTD | від 84 zł | 4 пропозиції | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1G44BB0-CWE | від 75 zł | 2 пропозиції | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1G44AB0-CWE | від 79 zł | 6 пропозицій | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1K43DB1-CWE | від 75 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1K43EB1-CWE | від 92 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →