Pamięć RAM Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1K43BB0-CPB
Samsung M471A1K43BB0-CPB |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb
Ceny na Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1K43BB0-CPB | od 76 zł | 2 oferty | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1K43CB1-CTD | od 84 zł | 4 oferty | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1G44BB0-CWE | od 60 zł | 3 oferty | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1G44AB0-CWE | od 79 zł | 5 oferty | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1K43DB1-CWE | od 60 zł | 1 oferta | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x8Gb M471A1K43EB1-CWE | od 92 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →