Духова шафа Samsung Dual Cook NV7B44205AS (NV7B44205AS/U4)
Фото 6 |
Samsung Dual Cook NV7B44205AS сріблястий чорний |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung Dual Cook NV7B44205AS
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung Samsung NV7B44205AS piekarnik z technologią Dual Cook, WiFi NV7B44 | 2 199 zł |
Samsung NV7B44205AS Dual Cook Termoobieg Srebrno-czarny | 2 399 zł |
Piekarnik SAMSUNG NV7B44205AS | 2 089 zł |
Piekarnik elektryczny Samsung NV7B44205AS I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 ! | 2 089 zł |
Piekarnik SAMSUNG NV7B44205AS | 2 089 zł |
Модификації Samsung Dual Cook NV7B44205AS
Ціни на Samsung Dual Cook NV7B44205AS |
---|---|---|---|---|
Samsung Dual Cook NV7B44205AS | від 2 089 zł | 6 пропозицій | ||
Samsung Dual Cook NV7B44205AK | від 1 946 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →