Корм для кішок Royal Canin Kitten Sterilised 400 g
Фото 3 |
Royal Canin Kitten Sterilised 400 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Kitten Sterilised 400 g
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla kociąt sterylizowanych Royal Canin Kitten Sterilized 400 gSucha karma dla wykastrowanych kociąt od 6 do 12 miesiąca życia. Pomaga wspierać naturalny system obronny kociąt w II fazie w... щеzrostu dzięki kompleksowi przeciwutleniac Rozetka.plПоскаржитись | 22 zł |
ROYAL CANIN Kitten Sterilised 400 gDlaczego warto podawać specjalną karmę dla kociąt kastrowanych? Kocięta rosną z tygodnia na tydzień i zaczynają odkrywać oto... щеczenie z wielką ciekawością. Ważne jest, aby wiedzieć, że ich naturalne mechanizmy obronne nie są jeszcze w pełni rozwinięte. W czasie, kiedy w wieku od 6 do 12 miesięcy kotek dokonuje nowych odkryć, jego system immunologiczny potrzebuje dodatkowego wsparcia – zwłaszcza jeśli został on wykastrowany. Karma ROYAL CANIN Kitten Sterilised jest dostosowana do tych szczególnych potrzeb wykastrowanych kociąt w tym krytycznym okresie rozwoju. Karma ROYAL CANIN Kitten Sterilised zawiera wyselekcjonowan Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 25 zł |
Royal Canin Kitten Sterilised 0,4kgRoyal Canin Kitten Sterlised 0,4kg
Pełnoporcjowa zbilansowana karma dla kotów - Dla sterylizowa Sklepdaglezja.plПоскаржитись | 35 zł |
ROYAL CANIN Kitten Sterilised 400 g karma sucha dla kociąt od 4 do 12 miesZalety karmy• Rozwój organizmu i kontrola masy ciała. Ograniczona zawartość tłuszczu pomaga zapobiegać rozwojowi nadwagi.• Si... щеlny system odpornościowy. Składniki pokarmowe, w tym witaminy C i E, wspierają rozwój układu odpornościowego Fera.plПоскаржитись | 28 zł |
Karma dla kotów STERILISED KITTEN 400 g ROYAL CANINBricomarche.pl Поскаржитись | 37 zł |
ще 8 пропозицій
Серія Royal Canin Health Nutrition (для здоров'я)Порівняти в таблиці →
від 69 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 228 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 87 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для імунної системи, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для суглобів, для нирок, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 18 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 122 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 380 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 84 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: повсякденний, для суглобів, для нирок, в составе: протеїни, злаки, рис, м'ясо птиці, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 135 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, вагітним, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, молоко і молочні субпродукти, суперпреміум
від 18 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 300 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, рис, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 72 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, кукурудза, рис, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 252 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, рис, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 73 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, рибні субпродукти, злаки,, суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, рибні субпродукти, злаки,, суперпреміум
Модификації Royal Canin Kitten Sterilised
Ціни на Royal Canin Kitten Sterilised |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Kitten Sterilised 400 g | від 22 zł | 13 пропозицій | ||
Royal Canin Kitten Sterilised 2 kg | від 87 zł | 9 пропозицій | ||
Royal Canin Kitten Sterilised 3.5 kg | від 93 zł | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 17 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: курка (20%), рис (14%), протеїни, злаки, яйця, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для нирок, в составе: лосось, качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, преміум
від 135 zł
сухий корм, 4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 27 zł
сухий корм, 0.34 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: оселедець, сайда, камбала, хек, бобові, овочі, фрукти, холістик
від 229 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 108 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: протеїни, рис, злаки, яйця, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 108 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: лосось, курка, кукурудза, рис, преміум
від 92 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: злаки, рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 228 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум