Намет Robens Starlight 1 (130258)
Відео 12Фото 12 |
Robens Starlight 1
1 -місний
2.2 кг
2 -місний 2.3 кг
Призначення:трекінговий
Кількість місць:1
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур, вікно
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:2.2 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Robens Starlight 1
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Robens Unisex namiot Starlight dla dorosłych wielokolorowy 1 osoba 152087 | 1 341 zł |
Namiot trekkingowy 1-osobowy Robens Starlight 1 green | WYSYŁKA W 24H | 30 | 1 039 zł |
Namiot trekkingowy 1-osobowy Robens Starlight 1 green | 1 039 zł |
Robens Starlight 1p Tent Biały 1 Place | 1 117 zł |
Відеоогляди
Модификації Robens Starlight 1
Ціни на Robens Starlight 1 |
---|---|---|---|---|
Robens Starlight 1 | від 1 039 zł | 4 пропозиції | ||
Robens Starlight 2 | від 1 553 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →