Будівельний фен PROXXON MH 550
Фото 3 |
PROXXON MH 550 1 швидкістьлегкий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PROXXON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PROXXON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PROXXON MH 550
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Proxxon 27130 - Dmuchawa gorącego powietrza MH 550 | 147 zł |
Opalarka Proxxon MH 550 | 317 zł |
Dmuchawa PROXXON mh 550 PR27130 | 256 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →