Opalarka PROXXON MH 550
Zdjęcia 3 |
PROXXON MH 550 1 prędkośćlekka |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PROXXON 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PROXXON.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PROXXON MH 550
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Proxxon 27130 - Dmuchawa gorącego powietrza MH 550 | 147 zł |
Opalarka Proxxon MH 550 | 317 zł |
Dmuchawa PROXXON mh 550 PR27130 | 256 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →