Корм для собак Pro Plan Veterinary Diets Gastrointestinal 1 шт
Фото 7 |
Закрити
Шапка
Pro Plan Veterinary Diets Gastrointestinal |
|
Корм покращує мікробний баланс, стимулює зростання корисних бактерій та забезпечує клітини кишечника коротколанцюжковими жирними кислотами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro Plan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro Plan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro Plan Veterinary Diets Gastrointestinal 1 шт
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla psa PURINA Pro Plan Veterinary Diets Canine EN GastrointestinalPełnoporcjowa dietetyczna karma PURINA Pro Plan Veterinary Diets Canine EN Gastrointestina Electro.plПоскаржитись | 15 zł |
Karma dla psa PURINA Pro Plan Veterinary Diets Canine EN GastrointestinalPełnoporcjowa dietetyczna karma PURINA Pro Plan Veterinary Diets Canine EN Gastrointestina Avans.plПоскаржитись | 15 zł |
Purina EN Gastrointestinal - puszka dla psa 400g 400 g PV12400Purina EN Gastrointestina Miskakarmy.plПоскаржитись | 15 zł |
PURINA Pro Plan Veterinary Diets Canine Mousse EN Gastro - 400 gKarma PURINA Pro Plan Veterinary Diets Canine Mousse EN Gastro została opracowana specjalnie z myślą o zaspokojeniu potrzeb p... щеsów borykających się z problemami ze strony układu pokarmowego. Ta wysokiej jakości karma mokra jest przeznaczona zarówno dla szczeniąt, jak i dorosłych psów i może przyczynić się do optymalnego zaopatrzenia Twojego pupila w składniki odżywcze. Prezentowana karma marki PURINA dla psa zawiera wysokostrawne składniki, które nie obciążają bez potrzeby układu pokarmowego zwierzęcia i pomagają usprawnić przyswajanie składników odżywczych. Receptura jest niskotłuszczowa i tym samym może zminimalizować trudności w trawieniu tłuszczów. Karma zawiera kwasy tłuszczowe z oleju kokosowego, które są wyjątkowo lekkostrawne i łatwo przyswajalne. Ponadto w składzie znajduje się błonnik pokarmowy przyczyniający się do polepszenia konsystencji stolca. Karma PURINA Veterinary Diets Canine Mousse EN Gastro cechuje się wyśmienitą smakowitością, dzięki czemu jest bardzo dobrze akceptowana także przez psy, które w wyniku choroby wykazują mniejszy apetyt. PURINA Pro Plan Veterinary Diets Canine Mousse EN Gastro w skrócie: Dietetyczna karma mokra klasy premium dla szczeniąt i dorosłych psów Na zaburzenia i choroby układu trawiennego Wysokostrawne składniki: pomagają zoptymalizować zaopatrzenie Twojego psa w składniki odżywcze oraz zmniejszyć obciążenie układu trawiennego Niska zawartość tłuszczu: może zminimalizować problemy z trawienie tłuszczów Średniołańcucho Zooplus.plПоскаржитись | 14 zł |
PURINA NESTLE PURINA PRO PLAN VETERINARY DIETS EN Gastrointestinal - mokraAkces-markt.pl Поскаржитись | 17 zł |
ще 7 пропозицій
Серія Pro Plan Veterinary DietsПорівняти в таблиці →
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, в составе: м'ясо та м'ясопродукти, злаки, яйця, олії та жири, серце, печінка, клас: суперпреміум
від 119 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: кукурудзяний крохмаль, білки, олії і жири, клас: суперпреміум
від 96 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для суглобів, в составе: рис, білок лосося, білок птиці, борошно, білок, кукурудза, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: свиняче серце і печінку, Пташине серце і печінку, рис, клас: суперпреміум
від 265 zł
сухий корм, 11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: кукурудзяний крохмаль, білки, олії і жири, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: свиняче серце і печінка, кукурудза, рис, індичка, жир, масло, клас: суперпреміум
від 117 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для підтримки функції мозку, в составе: кукурудза, білок птиці, борошно, білок лосося, олія, рис, жир, клас: суперпреміум
від 107 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, яєчний порошок, сироватка, жир, буряк, клас: суперпреміум
від 119 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 3 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: кукурудза, яєчний порошок, борошно, буряковий жом, жир, клас: суперпреміум
від 300 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 3 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: кукурудза, яєчний порошок, борошно, буряковий жом, жир, клас: суперпреміум
від 64 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: кукурудзяний крохмаль, білки, олії і жири, клас: суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, яєчний порошок, сироватка, жир, буряк, клас: суперпреміум
від 303 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для підтримки функції мозку, в составе: кукурудза, білок птиці, борошно, білок лосося, олія, рис, жир, клас: суперпреміум
від 258 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: кукурудза, глютен, соєве борошно, білок, жир, клас: суперпреміум
від 285 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: кукурудзяне і рисове борошно, глютен, білок, буряк, жири, клас: суперпреміум
від 262 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, яєчний порошок, сироватка, жир, буряк, клас: суперпреміум
від 147 zł
сухий корм, 5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, глютен, білок, буряк, масло, жир, клас: суперпреміум
від 256 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для суглобів, в составе: рис, білок лосося, білок птиці, борошно, білок, кукурудза, клас: суперпреміум
від 66 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: кукурудзяна і рисове борошно, глютен, білок, буряк, масло, жир, клас: суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, гіпоалергенний, в составе: кукурудзяний крохмаль, білки, олії і жири, клас: суперпреміум
Модификації Pro Plan Veterinary Diets Gastrointestinal
Ціни на Pro Plan Veterinary Diets Gastrointestinal |
---|---|---|---|---|
Pro Plan Veterinary Diets Gastrointestinal 1 шт | від 13 zł | 16 пропозицій | ||
Pro Plan Veterinary Diets Gastrointestinal 3 шт | від 35 zł | 2 пропозиції | ||
Pro Plan Veterinary Diets Gastrointestinal 12 шт | від 156 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.37 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, для серця, для печінки, в составе: похідні м'ясні та рослинні, яйця, олії, злаки, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: свинина, курка, пшениця, риба та рибні продукти, олія, вітаміни, клас: суперпреміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: свинина, курка, пшениця, целюлоза, камедь, морква, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: свиняче серце і печінка, кукурудза, рис, індичка, жир, масло, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: свинина, курка, рис, олія, риба, висівки, хлорид натрію, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: курка, гідролізат білка риби, картопля, печінка, жир, риба, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для серця, в составе: свинина і м'ясо птиці, лосось, рис, клітковина, олія, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.37 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: злаки, олії та жири, яйця, насіння, м'ясо, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: свиняче серце і печінку, Пташине серце і печінку, рис, клас: суперпреміум
від 16 zł
вологий / консерви, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: курка (64 %), рис (4%), карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, в составе: печінка птиці, рослинна клітковина, кукурудза, білки, клас: суперпреміум