Акустична система PreSonus Eris E5
Відео 19Фото 3 |
PreSonus Eris E5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PreSonus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PreSonus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PreSonus Eris E5
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PreSonus Monitor odsłuchowy Eris E5 [1szt] | 499 zł |
PreSonus Eris E5 Active monitory studyjne - Prawie nowe PO37607 Due early | 438 zł |
Presonus Eris E5- szybka bezpieczna dostawa lub możliwość darmowego odbior | 539 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості акустичної системи PreSonus Eris E5:
- Регулювання рівня середніх і високих частот (±6 дБ)
- Регулювання рівня на частотах 1000 Гц (0, -2, -4 дБ)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →