Kolumny głośnikowe PreSonus Eris E5
Wideo 19Zdjęcia 3 |
PreSonus Eris E5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PreSonus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PreSonus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PreSonus Eris E5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PreSonus Monitor odsłuchowy Eris E5 [1szt] | 499 zł |
PreSonus Eris E5 Active monitory studyjne - Prawie nowe PO37607 Due early | 440 zł |
Presonus Eris E5- szybka bezpieczna dostawa lub możliwość darmowego odbior | 539 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości kolumn głośnikowych PreSonus Eris E5:
- Regulacja poziomu średnich i wysokich częstotliwości (± 6 dB)
- Regulacja poziomu do 1000 Hz (0, -2, -4 dB)
PolecamyPorównaj w tabeli →