Акустична система PreSonus Eris Studio 4
Фото 8 |
PreSonus Eris Studio 4 |
|
Регулювання рівня середніх та високих частот (±6 дБ)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PreSonus Eris Studio 4
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Presonus Presonus Eris Studio 4 Black 277-7506-126 | 549 zł |
PreSonus Eris Studio 4 2777506126 | 571 zł |
PreSonus Eris Studio 4 para 2777504126-PAIR | 1 035 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →