Акустична система JBL 306P MkII
Відео 21Фото 8 |
JBL 306P MkII |
|
Регулювання рівня чутливості
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JBL 306P MkII
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
JBL P 306 MKII z podstawkami para 306PMKII-STANDS | 1 954 zł |
JBL JBL LSR306P MKII Black LSR306P-230-MKII | 1 029 zł |
'Jbl 306P Mkii - Monitor Studyjny Cena Za Sztukę Jbl 013-17-186' | 918 zł |
JBL 306P MKII z izolacjąPads para 306PMKII-PADS | 1 799 zł |
JBL 306P MKII Studio Monitory JBL 306P z subwooferem 310S 306PMKII-SUB | 3 810 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →