Kolumny głośnikowe JBL 306P MkII
Wideo 21Zdjęcia 8 |
JBL 306P MkII |
|
Regulacja poziomu, czułości
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JBL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JBL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup JBL 306P MkII
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
JBL P 306 MKII z podstawkami para 306PMKII-STANDS | 1 959 zł |
JBL JBL LSR306P MKII Pair SET Black LSR306P-230-MKII-SET | 2 080 zł |
'Jbl 306P Mkii - Monitor Studyjny Cena Za Sztukę Jbl 013-17-186' | 918 zł |
JBL 306P MKII z izolacjąPads para 306PMKII-PADS | 1 804 zł |
JBL 306P MKII Studio Monitory JBL 306P z subwooferem 310S 306PMKII-SUB | 3 820 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →