Акустична система JBL EON ONE Compact
Відео 22Фото 10 |
JBL EON ONE Compact |
|
Вбудований акумулятор.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JBL EON ONE Compact
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
JBL EON ONE Kompaktowy głośnik uniwersalny JBL EON ONE Compact All-In-One | 2 573 zł |
JBL JBL Eon One Compact System PA zasilany bateryjnie Black JBL-EON-ONE-CO | 2 799 zł |
JBL EON ONE Kompaktowy głośnik uniwersalny JBL EON ONE Compact All-In-One | 2 315 zł |
JBL EON ONE Kompaktowy przenośny głośnik PA typu All-In-One z podstawą EON | 2 676 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →