Акустична система Bose S1 Pro Plus (8695832100)
Відео 24Фото 9 |
Bose S1 Pro Plus |
|
Регулює рівень вхідної чутливості кожного вхідного каналу. Вбудований акумулятор.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bose 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bose.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bose S1 Pro Plus
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bose S1 Pro bezprzewodowy przenośny głośnik Bluetooth typu wszystko w jedn | 2 990 zł |
BOSE Głośnik odsłuchowy BOSE S1 Pro + Czarny | 3 799 zł |
Bose Bose S1 Pro Plus system with battery System PA zasilany bateryjnie Bl | 3 049 zł |
Bose S1 Pro+ Wielopozycyjny system PA zasilany bateriami 869583-2100 | 3 328 zł |
Bose S1 Pro+ Czarny | 3 799 zł |
Bose Wielopozycyjny zasilany bateryjnie system PA S1 Pro+ z plecakiem 8695 | 4 119 zł |
Bose Przenośny zestaw PA S1 Pro+ z nadajnikami bezprzewodowymi S1Pro-CBOM | 5 110 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →