Акустична система Bose F1 Model 812
Відео 2Фото 12 |
Bose F1 Model 812 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bose 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bose.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bose F1 Model 812
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bose F1 Model 812 Głośnik z elastyczną matrycą 731419-2110 | 5 331 zł |
Bose Bose F1 Model 812 Kolumny aktywne Black F1-MODEL-812 | 5 219 zł |
Głośnik Bose F1 812 obiektów Array elastyczne - Prawie nowe 731419-2110-NE | 4 563 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →