Акустична система dB Technologies Opera 15
Відео 11Фото 8 |
dB Technologies Opera 15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог dB Technologies 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі dB Technologies.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити dB Technologies Opera 15
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
dB Technologies Opera 15 15 Active głośników PA 10301024901 | 2 314 zł |
dB Technologies Opera 15 Aktywny zestaw głośnikowy PA z podstawkami OPERA | 4 909 zł |
dB Technologies funkcjonalny pokrowiec na Opera 15 103030242 | 337 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →