Акустична система dB Technologies ES 503
Фото 5 |
dB Technologies ES 503 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог dB Technologies 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі dB Technologies.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити dB Technologies ES 503
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DB Technologies ES503 System głośników 1000 W AMS-ES-503 | 3 495 zł |
dB Technologies ES 503 kolumna PA System 1030102180C | 3 911 zł |
dB Technologies dB Technologies ES 503 System kolumn PA Black ES 503 | 4 379 zł |
dB Technologies ES 503 kolumna PA System - Prawie Nowy | 3 750 zł |
Додаткові функції і можливості акустичної системи dB Technologies ES 503:
- Вбудований DSP процесор
- Роз'єм USB (type A) для оновлення
РекомендуємоПорівняти в таблиці →