Kolumny głośnikowe dB Technologies ES 503
Zdjęcia 5 |
dB Technologies ES 503 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog dB Technologies 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele dB Technologies.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup dB Technologies ES 503
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DB Technologies ES503 System głośników 1000 W AMS-ES-503 | 3 495 zł |
dB Technologies ES 503 kolumna PA System 1030102180C | 3 911 zł |
dB Technologies dB Technologies ES 503 System kolumn PA Black ES 503 | 4 379 zł |
dB Technologies ES 503 kolumna PA System - Prawie Nowy | 3 750 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości kolumn głośnikowych dB Technologies ES 503:
- Wbudowany procesor DSP
- Złącze USB (typ A) do aktualizacji oprogramowania
PolecamyPorównaj w tabeli →