Kolumny głośnikowe dB Technologies B-Hype 8
Wideo 1Zdjęcia 6 |
dB Technologies B-Hype 8 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog dB Technologies 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele dB Technologies.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup dB Technologies B-Hype 8
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
dB Technologies B-Hype 8 Active głośnik 1030102510 | 736 zł |
dB Technologies B-Hype 8 Active para głośników z nóżkami BH8-PAIR | 1 804 zł |
dB Technologies Tour okładka dla B-Hype 8 103030306 | 151 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →