Зимова шина Pirelli Scorpion Winter 285/45 R21 113W
Відео 7Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion Winter 285/45 R21 113W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Scorpion Winter 285/45 R21 113W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli Scorpion Winter (285/45 R21 113W) 2464000 | 2 032 zł |
Pirelli Scorpion Winter 285/45R21 113W | 1 235 zł |
Pirelli Scorpion Winter (285/45 R21 113W) | 1 112 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Scorpion Winter 285/45 R21 113W
Ціни на Pirelli Scorpion Winter 285/45 R21 113W |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Winter 285/45 R21 113H Run Flat BMW/Mini | від 2 280 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Winter 285/45 R21 113V Run Flat | від 1 397 zł | 2 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Winter 285/45 R21 113V Run Flat BMW/Mini | від 2 025 zł | 7 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Winter 285/45 R21 113W | від 1 112 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Winter 285/45 R21 113W Bentley | від 1 153 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Winter 285/45 R21 113W Lamborghini | від 1 454 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →