Opona zimowa Pirelli Scorpion Winter 285/45 R21 113W
Wideo 7Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Scorpion Winter 285/45 R21 113W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Scorpion Winter 285/45 R21 113W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Scorpion Winter (285/45 R21 113W) 2464000 | 2 032 zł |
Pirelli Scorpion Winter 285/45R21 113W | 1 235 zł |
Pirelli Scorpion Winter (285/45 R21 113W) | 1 112 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Scorpion Winter 285/45 R21 113W
Ceny na Pirelli Scorpion Winter 285/45 R21 113W |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Winter 285/45 R21 113H Run Flat BMW/Mini | od 2 280 zł | 2 oferty | ||
Pirelli Scorpion Winter 285/45 R21 113V Run Flat | od 1 397 zł | 2 oferty | ||
Pirelli Scorpion Winter 285/45 R21 113V Run Flat BMW/Mini | od 2 025 zł | 6 oferty | ||
Pirelli Scorpion Winter 285/45 R21 113W | od 1 112 zł | 3 oferty | ||
Pirelli Scorpion Winter 285/45 R21 113W Bentley | od 1 153 zł | 2 oferty | ||
Pirelli Scorpion Winter 285/45 R21 113W Lamborghini | od 1 454 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →