Літня шина Pirelli PZero 285/35 R20 99Y
Відео 23Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero 285/35 R20 99Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero 285/35 R20 99Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli P Zero PZ4 SC (285/30 R20 99Y) 2787700 | 1 349 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 285/30 ZR20 (99Y) XL ALP ) 2787700 | 1 574 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 285/30 ZR20 (99Y) XL ALP ) | 1 601 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero 285/35 R20 99Y
Ціни на Pirelli PZero 285/35 R20 99Y |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero 285/35 R20 99Y | від 1 349 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero 285/35 R20 100Y | від 1 547 zł | 1 пропозиція | ||
Pirelli PZero 285/35 R20 100Y Ferrari | від 1 640 zł | 2 пропозиції | ||
Pirelli PZero 285/35 R20 104Y | від 1 576 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →