Літня шина Pirelli PZero PZ4 285/35 R20 104Y BMW/Mini
Відео 6Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero PZ4 285/35 R20 104Y BMW/Mini |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero PZ4 285/35 R20 104Y BMW/Mini
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli P Zero PZ4 SC (285/35 R20 104Y) 3080100 | 1 382 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 285/35 ZR20 (104Y) XL * ) 3080100 | 1 389 zł |
Opona Pirelli 285/35 ZR20 P-ZERO S.C. 104Y XL * - opony letnie 30801 | 1 158 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 285/35 ZR20 (104Y) XL * ) | 1 421 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero PZ4 285/35 R20 104Y BMW/Mini
Ціни на Pirelli PZero PZ4 285/35 R20 104Y BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 285/35 R20 100Y | від 1 429 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 285/35 R20 104Y | від 1 743 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 285/35 R20 104Y BMW/Mini | від 1 158 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 285/35 R20 104Y Maserati | від 1 255 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 285/35 R20 104Y Mercedes-Benz | від 1 462 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 285/35 R20 104Y Run Flat | від 1 245 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →