Літня шина Pirelli PZero PZ4 285/35 R20 104Y Mercedes-Benz
Відео 6Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero PZ4 285/35 R20 104Y Mercedes-Benz 285/35 R20 100 Y 285/35 R20 104 Y 285/35 R20 104 Y BMW/Mini 285/35 R20 104 Y Maserati 285/35 R20 104 Y Mercedes-Benz 285/35 R20 104 Y RunFlat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero PZ4 285/35 R20 104Y Mercedes-Benz
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli P Zero PZ4 SC (285/35 R20 104Y) 4011800 | 1 462 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 285/35 R20 104Y XL MO-S, PNCS ) 4011800 | 1 555 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 285/35 R20 104Y XL MO-S, PNCS ) | 1 574 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero PZ4 285/35 R20 104Y Mercedes-Benz
Ціни на Pirelli PZero PZ4 285/35 R20 104Y Mercedes-Benz |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 285/35 R20 100Y | від 1 429 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 285/35 R20 104Y | від 1 743 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 285/35 R20 104Y BMW/Mini | від 1 158 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 285/35 R20 104Y Maserati | від 1 255 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 285/35 R20 104Y Mercedes-Benz | від 1 462 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 285/35 R20 104Y Run Flat | від 1 245 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →