Літня шина Pirelli PZero 285/35 R20 104Y
Відео 23Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero 285/35 R20 104Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero 285/35 R20 104Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli P Zero PZ4 SC (285/35 R20 104Y) 2595500 | 1 576 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 285/35 ZR20 (104Y) XL MC, PNCS ) 2595500 | 1 585 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 285/35 ZR20 (104Y) XL MC, PNCS ) | 1 604 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero 285/35 R20 104Y
Ціни на Pirelli PZero 285/35 R20 104Y |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero 285/35 R20 99Y | від 1 349 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero 285/35 R20 100Y | від 1 547 zł | 1 пропозиція | ||
Pirelli PZero 285/35 R20 100Y Ferrari | від 1 640 zł | 2 пропозиції | ||
Pirelli PZero 285/35 R20 104Y | від 1 576 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →