Лампочка Osram LED Superstar PAR16 7.2W 2700K GU10 DIM
Osram LED Superstar PAR16 7.2W 2700K GU10 DIM |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Osram LED Superstar PAR16 7.2W 2700K GU10 DIM
Ціни на Osram LED Superstar PAR16 7.2W 2700K GU10 DIM |
---|---|---|---|---|
Osram LED Value PAR16 3.6W 3000K GU10 | від 12 zł | 4 пропозиції | ||
Osram LED Value PAR16 3.6W 4000K GU10 | від 9 zł | 4 пропозиції | ||
Osram LED Value PAR16 6.9W 3000K GU10 | від 13 zł | 4 пропозиції | ||
Osram LED Value PAR16 6.9W 4000K GU10 | від 14 zł | 5 пропозицій |